Новини

Заходи, виставки, акції та багато інших оголошень

Колектив Електронік Технолоджі працює!

Для запобігання поширенню коронавірусної хвороби та підтримки життєдіяльності країни необхідні щоденні заходи безпеки, направлені на охорону здоров’я, а також — на організацію стабільної роботи підприємств.

Компанія ТОВ "Електронік Технолоджі" серйозно відноситься до нинішньої ситуації та вжила всіх необхідних мір задля налагодження нашої роботи у звичному режимі.

Просимо звертатися з будь-якими питаннями щодо сервісів та продукції CARS-CONTROL за телефонами: +38 (067) 248-56-88 [відділ продажу] // +38 (067) 248-56-83 [тех. підтримка] — або писати на info@cars-control.com.ua.

Через завантажену логістику на поштових відділеннях можливі незначні затримки відправлень придбаних пристроїв — ми обов'язково сповістимо Вас про будь-які зміни умов доставки!

Працюємо у дистанційному режимі за графіком 09:00 – 18:00.

З найкращими побажаннями, колектив Електронік Технолоджі.

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги, друзі, партнери!

Нехай Новий рік принесе Вам гарні новини та щасливі події, додасть наснаги та творчого натхнення, наповнить серце добром, любов'ю та вірою у здійснення заповітних мрій та сподівань!

Бажаємо Вам радості, злагоди, миру і достатку, благополуччя в домі, щасливої та щедрої долі, творчого завзяття, духовної величі та краси!

З повагою, колектив Електронік Технолоджі :)