Новини

Заходи, виставки, акції та багато інших оголошень

Графік роботи компанії під час травневих свят

У зв'язку з державними святами компанія ТОВ "Електронік Технолоджі" працюватиме у травні з незначними змінами графіку, а саме:

  • 1 - 3 травня будуть вихідними днями;

  • 4 - 7 — звичайними робочими;

  • 8-го числа буде скорочений робочий день на одну годину;

  • 9 - 11 — вихідні дні.

З 12-го травня продовжимо роботу у стандартному режимі.

Вітаємо усіх зі святами!

Колектив Електронік Технолоджі працює!

Для запобігання поширенню коронавірусної хвороби та підтримки життєдіяльності країни необхідні щоденні заходи безпеки, направлені на охорону здоров’я, а також — на організацію стабільної роботи підприємств.

Компанія ТОВ "Електронік Технолоджі" серйозно відноситься до нинішньої ситуації та вжила всіх необхідних мір задля налагодження нашої роботи у звичному режимі.

Просимо звертатися з будь-якими питаннями щодо сервісів та продукції CARS-CONTROL

  • за телефонами +380 (67) 248-56-88 [відділ продажу]

  • та +380 (67) 248-56-83 [тех. підтримка]

  • або писати на info@cars-control.com.ua.

Через завантажену логістику на поштових відділеннях можливі незначні затримки відправлень придбаних пристроїв — ми обов'язково сповістимо Вас про будь-які зміни умов доставки!

Працюємо у дистанційному режимі за графіком 09:00 – 18:00.

З найкращими побажаннями, колектив Електронік Технолоджі.

Технологія GPS — ідеальний контроль витрат пального

Паливо — це найбільші накладні витрати в багатьох галузях.

Фактично, не лише автопарки та логістичні компанії несуть збитки в разі, якщо їх транспортні засоби мають погані показники параметрів паливної ефективності, але багато інших організацій також страждають від збільшення витрати палива. Ефективна система управління паливом необхідна, щоб скоротити споживання палива і допомогти компаніям значно заощадити на експлуатаційних витратах.

Тепер, завдяки щоденному прогресу технологій, це стало можливим при застосуванні GPS контролю палива.

>> Читати далі >>

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги, друзі, партнери!

Нехай Новий рік принесе Вам гарні новини та щасливі події, додасть наснаги та творчого натхнення, наповнить серце добром, любов'ю та вірою у здійснення заповітних мрій та сподівань!

Бажаємо Вам радості, злагоди, миру і достатку, благополуччя в домі, щасливої та щедрої долі, творчого завзяття, духовної величі та краси!

З повагою, колектив Електронік Технолоджі :)

Отримано авторське право на ISMO

Компанія ТОВ "Електронік Технолоджі" отримала свідоцтво про реєстрацію авторського права на комп'ютерну програму ISMO у квітні 2015 року.

ISMO (Інтерактивна Система Моніторингу Об'єктів) — це програмне забезпечення для GPS спостереження за транспортними засобами, що встановлюється на серверах компанії. Основна задача — отримання, опрацювання та відображення телеметричних даних.

Для доступу до інформації використовується звичайний персональний комп'ютер або планшет з підключенням до Інтернету та встановленим Web-браузером. Це робить систему ISMO універсальною та зручною для використання.

За більш детальною інформацією про систему GPS-моніторингу ISMO, а також про супутні тарифні плани, звертайтеся до компанії-виробника, Електронік Технолоджі, за телефоном +38 (044) 291-00-44 або пишіть на info@cars-control.com.ua.

Обрати оптимальний для Вас тарифний план можна за посиланням.