GPS / GLONASS трекери

Пропонуємо різноманітні моделі автомобільних трекерів для GPS стеження власного виробництва: характеристики, особливості та переваги кожного пристрою відмінні та залежать від цілей застосування.

Наша компанія сумісно з партнерами займається встановленням та налаштуванням обладнання, надає послуги гарантійного ремонту.

Модельний ряд продукції

>>> Пристрої лінійок Gryphon та Car Track переважно використовуються для дистанційного моніторингу вантажного автотранспорту, сільськогосподарської та залізничної техніки, а також інших віддалених об'єктів, де є потреба одночасно контролювати велику кількість датчиків.

>>> Усі трекери нашого виробництва виконані в стійкому корпусі, обладнані вбудованим акселерометром і акумулятором, — останнє дозволяє працювати у автономному режимі живлення, що збільшує відмовостійкість всього комплексу GPS стеження.

>>> Підтримка віддаленого оновлення ПЗ пристроїв мінімізує трудовитрати на модернізацію їх прошивки, а наявність універсальних конфігурованих входів значно розширює можливості трекерів, у т.ч. підключення додаткового обладнання з метою збору і передачі даних на сервер.

CAR TRACK S654

Багатофункціональний програмно-апаратний комплекс моніторингу та охорони транспортних засобів "Car Track S654" із зовнішніми GSM та GPS антенами

  • має 4 входи — аналоговий / імпульсний / дискретний — та 4 виходи,

  • зберігає до 160 000 повідомлень / координат у внутрішній пам'яті.

GRYPHON MINI AE

Модель "Gryphon Mini AE" на відміну від попередника (Gryphon Mini) має більш продуктивний чипсет і зовнішню GPS / GLONASS антену, що дозволяє збільшити точність визначення координат.

Також, підтримка карт micro-SD замінена на внутрішню пам'ять, якої достатньо для 30 днів роботи пристрою в режимі "чорний ящик".

CarsControl-gryphon-cartrack-ismo.pdf

Автомобільний трекер "Gryphon Pro" обладнаний внутрішньою GSM та зовнішньою GPS антенами.

Має 5 входів — 2 аналогових / дискретних та 3 імпульсних / дискретних, — 2 виходи, встановлену micro-SD карту пам'яті на 4 ГБ.

GRYPHON PRO

ЗНЯТО З ВИРОБНИЦТВА

GRYPHON MINI

GPS модуль "Gryphon Mini" створений для вирішення, головним чином, моніторингових завдань за умови мінімально можливих експлуатаційних витрат і вартості обладнання.

  • Має 1 вхід та 1 вихід, зовнішню GSM та внутрішню GPS антени,

  • здатний зберігати більше 2 000 000 повідомлень / координат на карті пам'яті.

GRYPHON MINI 2

ЗНЯТО З ВИРОБНИЦТВА

Трекер з мінімально необхідним, але цілком достатнім функціоналом для приватного і корпоративного використання — "Gryphon Mini 2" —

  • обладнаний зовнішніми GSM та GPS антенами,

  • має 2 входи — аналоговий / імпульсний / дискретний — та 1 вихід, внутрішню пам'ять.

Параметри та властивості обладнання

У якості програмного забезпечення для прийому та опрацювання даних з трекерів ми пропонуємо Вам ознайомитися з нашим WEB-сервісом GPS / GLONASS моніторингу "ISMO". Підключення модулів до системи GPS моніторингу ISMO дозволить Вам скористатися широким функціоналом формування різних звітів по швидкості, пробігу, за даними з ДРП та ДРТ, і т.д.

Технічні характеристики GPS трекерів GRYPHON та CAR TRACK | Cars-Control.ua