Встановлення бортових GPS модулів

Автомобільні трекери Gryphon та Car Track призначені для штатного монтажу на борту транспортних засобів з постійним живленням від зовнішньої електричної мережі. Бортові GPS / GLONASS трекери також можна використовувати в якості переносного пристрою (з однієї машини на іншу, особливо для моніторингу найманого транспорту) з підключенням до бортової мережі через роз'єм автомобільної допоміжної розетки. Однак, при цьому необхідно враховувати, що в такому випадку ресурс внутрішньої акумуляторної батареї бортового трекеру різко знижується внаслідок постійних розрядів / зарядів.

При покупці будь-яких GPS трекерів виробництва компанії "Електронік Технолоджі" Ви отримуєте доступ до веб-системи контролю транспортних засобів ISMO4 абсолютно безкоштовно. Для більш широких можливостей необхідно перейти на один із запропонованих тарифних планів: "Бізнес", "Бізнес +", "Інтегратор".

Вартість обладнання залежить від кількості продукції, що закуповується. Детальний розрахунок вартості Ви можете дізнатися, звернувшись у відділ оптових і роздрібних продажів.

Самостійний монтаж

Бортові GPS навігатори Gryphon і Car Track мають досить доступну для розуміння схему підключення, щоб при наявності відповідних знань і досвіду, без спеціальної підготовки, Ви змогли змонтувати їх на борту автомобіля. У посібниках користувача дана вичерпна інформація для виконання цієї роботи.

Однак, як показує досвід, далеко не всі автоелектрики володіють необхідними знаннями та навичками роботи, щоб коректно встановлювати бортові GPS-трекери — особливо, якщо їх потрібно підключати до різних бортових датчиків, виконувати тарирування та калібрування датчиків, реалізовувати охоронні функції і т.д.

Професійна інсталяція

З питань вибору комплектації обладнання, обсягу і вартості послуг з монтажу, підключенню, технічного супроводу (при необхідності), в тому числі з поповненням балансу SIM-карт, рекомендуємо звертатися до навчених технічних фахівців центрів установкинаших партнерів, — перелік яких подано на сайті. Цінова політика залишається єдиною, як у виробника, так і у дилерів.

Ми допоможемо Вам зробити оптимальний вибір інсталяційного центру в залежності від Ваших потреб!

Наша компанія, як правило, виконує установки трекерів і датчиків на автомобілі тільки тих замовників, які не мають змоги скористатися послугами одного з наших дилерів.