Галузеві рішення

Агропромисловість

У сфері сільського господарства спостерігається недостатній контроль діяльності сільгосптехніки за рахунок віддаленості проведених посівних, складальних та інших робіт. Це призводить до нецільового використання сільгосптехніки підприємств.

Таксопарки

Для багатьох людей таксі вже давно стало не просто якимось разовим способом пересування, а повноцінним громадським транспортом на кожен день. Тому дуже важливо швидко забезпечити машиною кожного клієнта.

Приватний транспорт

У наш час далеко не всі сигналізаційні системи здатні забезпечити належний рівень безпеки авто. Надійність автомобільної сигналізації визначається не її "унікальністю", а несподіванкою її наявності для викрадачів.

Вантажні автомобілі

Основним завданням транспортно-експедиційних компаній, які здійснюють вантажні перевезення в межах країни і за кордоном, є доставка вантажу в цілісності та у встановлений термін. Крім того, необхідно забезпечити дотримання водієм маршруту, щоб уникнути зайвої витрати палива.

Пасажироперевезення

GLONASS / GPS моніторинг і контроль пасажирського транспорту з кожним роком стає все більш актуальним. Сучасні системи моніторингу дозволяють не тільки контролювати маршрути руху транспорту, але і контролювати пасажиропотік, складати плани перевезень, вести контроль порушень і враховувати існуючі проблеми та нюанси транспортної галузі.

Водний транспорт

Кількість власників приватних яхт, катерів і човнів постійно зростає. У зв'язку з цим гостро стоїть проблема викрадень дрібних суден, безпеки пересування на воді, контролю знаходження близьких Вам людей, що пішли в багатоденне плавання.

Залізниця

Моніторинг та контроль транспорту і витрат палива актуальні не залежно від того, що знаходиться під транспортним засобом: сірий асфальт або сталеві рейки. Облік споживаних паливно-мастильних матеріалів однаково важливий, як для автомобільного, так і для залізничного транспорту.

Служби екстреного реагування

Коли мова йде за пожежні та аварійні служби, служби МНС і швидкої допомоги, найважливішим моментом є оперативне прийняття правильного рішення, адже на кону найдорожче — людське життя. Служби екстреного реагування — це одна з категорій спецтехніки, яка потребує послуг координації і управління в першу чергу.

Служби доставки

Оперативність, своєчасність і якість проведення доставки усіх замовлень — це головні принципи сучасних кур'єрських служб. Використання якісної системи GPS моніторингу допоможе скоротити інтервал доставки товару до клієнта і звільнить робочий час кур'єра, в результаті чого збільшиться його продуктивність і ефективність.