Гарантійні зобов'язання

Під гарантійними зобов'язаннями мається на увазі безкоштовний ремонт GPS / GLONASS трекерів Gryphon та Car Track (далі "Виріб") при несправності з вини Виробника, при дотриманні Покупцем вимог і правил експлуатації.

На GPS / GLONASS трекери Gryphon поширюється гарантія протягом 12 місяців з дня продажу, а на GPS / GLONASS трекери Car Track — протягом 2 років з дня продажу, при наявності у покупця паспорта на Виріб з заповненим гарантійним талоном і штампом Виробника.

Протягом гарантійного терміну експлуатації Виробник забезпечує відновлення працездатності Виробу, або його заміну на аналог у разі, якщо Виріб не підлягає ремонту. Гарантійний термін продовжується на час знаходження Виробу в ремонті.

Умови прийому трекерів на гарантійне обслуговування

 • не порушена гарантійна наклейка на Вашому виробі;

 • пред'явлений гарантійний талон з печаткою і підписом підприємства-Виробника і Продавця, в якому розбірливо вказано серійний номер Виробу та дата продажу.

Перевірка та ремонт Виробу проводиться у термін, що не перевищує 14 (чотирнадцять) робочих днів.

Виробник не гарантує програмну та апаратну сумісність Виробу з програмним забезпеченням та обладнанням, що не входять в комплект поставки Виробу, за винятком випадків, коли це прямо вказано в Керівництві користувача.

Власник Виробу здійснює демонтаж несправного Виробу з автомобіля, його доставку за адресою виконання гарантійного ремонту і назад за власний рахунок.

Причини відмови у гарантійному ремонті

 • при наявності механічних пошкоджень Виробу, таких, як відколи, тріщини та ін.;

 • за наявності дефектів складових частин Виробу, відсутності сполучних гвинтів, частин і вузлів Виробу, механічного роз'єднання електричних з'єднань;

 • після закінчення терміну гарантійного обслуговування Виробу;

 • при наявності пошкоджень, пов'язаних з перевищенням напруги зовнішнього живлення Виробу понад зазначених в технічних характеристиках Виробу, або при неправильному підключенні Виробу до бортової мережі;

 • у результаті недотримання Покупцем правил експлуатації, в тому числі використання Виробу в умовах, що не відповідають нормам експлуатації (агресивне середовище, висока температура та ін.);

 • при пошкодженні Виробу внаслідок обставин непереборної сили (пожежа, блискавка і т.д.);

 • при виході з ладу через потрапляння всередину Виробу сторонніх предметів, рідин, комах і т.д.;

 • при наявності слідів стороннього втручання, або самостійного ремонту;

 • при порушенні оригінальної комплектності Виробу (оригінальна упаковка, керівництво користувача і т.д.).

Виробник і Продавець не несуть юридичної та фінансової відповідальності перед Покупцем за дефекти і наслідки, що виникли з вини Покупця, в результаті порушення вимог Керівництва зі встановлення і експлуатації Виробу.

Дана гарантія не поширюється на шкоду, заподіяну іншому обладнанню, що працює в сполученні з даним Виробом.Гарантійні зобов'язання складені з урахуванням діючого законодавства України і не обмежують законних прав Споживача.